Palīdzēt vienam no vismazākajiem

Aizvadītā gada decembrī Septītās dienas Adventistu Rēzeknes draudze iepriecināja Rēzeknes, Maltas un Ozolmuižas un Rēzeknes bērnus no maznodrošinātajām ģimenēm. Jau rudens pēdējos mēnešos draudzes bērni gatavoja muzikālus priekšnesumus un ludziņu. Ludziņa bija par kādu nepaklausīgu zēnu, kurš bija aizmaldījies no mājām, bet viss beidzās labi, jo atradās dažādi palīgi – sniegpārsliņas, zvaigznīte un beigās bērna sargeņģelis, kas ne tikai palīdzēja mazajam puisēnam nokļūt mājās, bet arī atgādināja par Jēzus piedzimšanas stāstu un nepieciešamību lasīt Bībeli.

Kopumā tika rīkotas trīs labdarības akcijas, sadarbībā ar labdarības organizācijām ADRA (Adventist Development and Relief Agency) Latvija, ADRA Austrija un Rēzeknes domes sociālās aprūpes pārvaldi, Maltas un Ozolmuižas sociālajiem darbiniekiem, kurās 187 bērni ne tikai noskatījās koncertu, bet arī paši piedalījās pamācošās rotaļās un beigās saņēma arī Austrijas bērnu rūpīgi gatavotās dāvanas. Šogad dāvanu gatavošanā iesaistījās arī Rēzeknes draudzes locekļi. Dāvanas bija īpašas, jo tās tika sarūpētas speciāli zēniem un meitenēm atsevišķi. Dāvanu kastes pildīja gan saldumi, gan rotaļlietas, gan arī grāmatas un rakstāmpiederumi.

 Akcijas ietvaros Latvijā viesojās ADRA Austrija pārstāvji, kuri kopā ar ADRA Latvija pārstāvjiem, personīgi apciemoja maznodrošinātās ģimenes no dažādiem Latvijas novadiem. 20.decembrī viņi bija ieradušies apciemot arī Maltas un Ozolmuižas maznodrošinātās ģimenes.

Jēzus ir teicis šādus vārdus: „…ko jūs esat darījuši vienam no šiem Maniem vismazākajiem brāļiem, to jūs esat Man darījuši.” (Mateja 25:40, Bībele)

Lai arī ikdienā tie ir kā mūsu iedvesmas vārdi, kas mudina palīdzēt!


This entry was posted in Labdarība, Svētki, Ziņas and tagged , , . Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *