Karaliene Debesu skatījumā

Kā katru gadu, arī šogad maijā Adventistu Rēzeknes draudzē vienā no dievkalpojumiem tika runāts par mātes lomu ģimenē. Mācītājs Imants Ģipslis palīdzēja visiem, kas bija klātesoši, atcerēties svarīgākās rakstu vietas no Svētajiem Rakstiem. Centrālie panti bija no Sālamana pamācībām, 31.nodaļas: „Daiļums viļ un skaistums paiet; sieva, kas To Kungu bīstas, ir jāteic un jādaudzina.” (30.pants, bet visa doma ir izteikta no 10-31.pantam). Kā arī atklāja kristīgās rakstnieces Elenas Vaitas darbos rakstīto par māti kā ģimenes karalieni un palīdzēja šo skaidrojumu izprast Debesu skatījumā.

Viņa raksta: „Karaļa darbs uz troņa nav augstāks par to, kas jādara mātei. Māte ir savas ģimenes karaliene. Viņas varā nodota bērnu raksturu veidošana, lai tie būtu derīgi augstākai, nemirstīgai dzīvei. Enģelis nevar prasīt sev augstāku uzdevumu; jo, darot šo darbu, viņa ar to kalpo Dievam. Lai viņa tikai aptver sava darba augsto raksturu, tas darīs viņu drosmīgu. Lai viņa tikai izprot sava darba vērtību un apliek visus Dieva ieročus, ka var atsist kārdinājumu pielīdzināties pasaules standartam. Viņas darbs ir šim laikam un mūžībai.” (Kristīgā māja, 38.nodaļa – Mātes stāvoklis un pienākumi).

Dieva ieroči, kā zināms ir aprakstīti, Efeziešiem 6:13-17. Lai tas ir iedrošinājums katrai mātei!

Vēl, papildus ziedu klēpjiem un paldies vārdiem, mūsu draudzes mātes priecēja Septītās dienas Adventistu Valmieras draudzes vīru kvartets. Tas patiešām bija brīnišķīgi! Skanīgi, sirsnīgi, patiesi un mūsu Radītājam par godu!

Lai gan ziedi novīst, tomēr mūsu atmiņas silda četru brīnišķīgu vīru dziedājums un Elīnas Gailes dziļi izjustais klavierpavadījums. Paldies, Jums, mīļie brāļi un māsas par tik brīnišķīgu dāvanu Rēzeknes draudzei un Jēzum!

 

This entry was posted in Svētki and tagged , . Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *