Es visu spēju Tā spēkā, kas mani dara stipru!

Dievs pieklauvēja pie manas sirds 15 gadus atpakaļ. Es ar prieku pieņēmu daudzos Dieva likumus un tomēr savās ikdienas gaitās turpināju klupt, krist, atkal celties. Celties, jo blakus bija mīlošais Dievs. Es nebiju ne auksta, ne karsta (Atklāsmes 3:15), bet dzīvoju ar cerību un ticību, ka kādreiz pienāks diena, kad Dievs uzvarēs. Esmu laimīga, ka Radītājs man ir uzdāvinājis dzīvību un ka šodien es piederu pie Dieva ķēnišķīgās ģimenes, ka esmu Dieva bērns.

Dārgie ticības brāļi un māsas, vēlos ar jums padalīties savā priekā, kādas izmaiņas Dievs ir veicis manā dzīvē 2009.gada laikā. Mans lielais prieks ir par brīnišķu dziedināšanu, kuru man bija sagatavojis mūsu Dievs.

Ņina Petrova

Ņina Petrova

Novembra sākumā manā mīļajā pilsētā – Rēzeknē veselības lekcijas vadīja Antons Baranovskis no Rīgas. Es atnācu uz otro lekciju, mana interese auga, un trīs nedēļu periodā es regulāri apmeklēju šo veselības semināru. Katru lekciju A.Baranovskis noslēdza ar vārdiem no Svētajiem Rakstiem: “Priecājieties iekš Tā Kunga vienumēr; es vēlreiz teikšu, priecājieties!” (Filipiešiem 4:4)

Apmēram 30 nodzīvotos gadus es nevarēju iztikt bez medicīniskās palīdzības. Uz semināra sākumu man atkal saasinājās sāpes mugurkaulā. Es sāku lietot medikamentus, bet sāpes nerima. Dievam priekš manis bija savs – dziedināšanas plāns. Un lūk, es sēžu mūsu dievnamā un klausos lektoru. Viņš stāsta man un visiem zālē klātesošajiem par pašām pieejamākajām un vienkāršākajām lietām. Kuras es nebiju veikusi no skolas laikiem – VINGRINĀJUMI.

Es atgriežos mājās, jau pēc astoņiem vakarā, iesāktajā iepakojumā vēl četras medikamentu kapsulas, bet es tām vairs nepieskaros. Es sāku veikt vingrinājumus rītos un vakaros un sāku dzert ūdeni. Trīs nedēļas aizskrēja ļoti ātri un pienāca šķiršanās brīdis. Man gribējās apkampt lektoru un visus klātesošos un skaļi pateikt: “Paldies, Tev, Dievs, ka esmu Tev vajadzīga!” Man sākās jauna dzīve: bez tabletēm, injekcijām, masāžām, sildīšanām.

Šodien mans Ārsts ir Dievs. Katru dienu, kuru man dāvā Dievs, es sāku ar lūgšanām un vingrojumiem. Es dalos šajā priekā ar saviem draugiem un paziņām. Manā dzīvē ir pagājis tieši viens gads bez medikamentu un ārstu palīdzības. Ar Dieva palīdzību esmu nostiprinājusies fiziski.

17.novembrī es izgāju apjomīgu medicīnisko dator apskati un ārste bija izbrīnīta, ka manā vecumā (55 gadi) mani iekšējie orgāni ir tik labā stāvoklī (!). Atcerieties, mani brāļi un māsas Kristū, ka nekad nav par vēlu kaut ko mainīt savā dzīvē uz labo pusi – dzert ūdeni, veikt vingrinājumus, būt biežāk svaigā gaisā, jo mūsu Dievs un Pestītājs vēlas, lai mēs būtu veseli un viss, kas ir Viņa radīts, ir mums par labu. Es atkal un atkal slavēju Dievu par to, ka Viņš mani – slimu un grēcīgu, atbrīvoja un atpirka no daudziem sliktiem ieradumiem. Ka katru dienu Viņš slīpē manu raksturu!

Vēl tikai vēlos teikt: “Es visu spēju Tā spēkā, kas mani dara stipru.” (Filipiešiem 4:13) Āmen!

Ņina Petrova, Adventistu Rēzeknes draudze

This entry was posted in Veselība and tagged . Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *