Kad parasta svētdiena kļūst par īpašu!

2011.gada 20.februārī Rēzeknes veselības kluba “Jauns sākums” aktīvisti devās pie Ozolmuižas ciema iedzīvotājiem, lai arī tur cilvēkus iepazīstinātu ar kādu no veselības jautājumiem. Šo ciematu draudze izvēlējās kā evaņģelizācijas mērķi, lai nestu ciema iedzīvotājiem vēsti par mīlošo Radītāju un veselības vēsti kā evaņģēlija „labo roku”. Jau pagājušo gadu tur tika organizētas divas labdarības akcijas – Ziemassvētkos un Lieldienās.

Pirmajā reizē, tiekoties ar Ozolmuižas iedzīvotājiem veselības klubā, lekcija bija par sirdi, kuru runāja draudzes veselības nodaļas vadītāja – Litta Andrejeva.

Veicām elpošanas vingrinājumus pēc Aleksandars Streļņikovas (Krievija) metodes.

Tad sekoja kluba dalībnieces Natālijas sagatavoto veselīgo cepumu receptes izklāsts. Visiem bija iespēja tos nogaršot. Receptes pamatā ir auzu pārslas, žāvēti augļi un rieksti. Tajos nav cukura. Tikai dabiski saldinātāji – augļi vai medus pēc izvēles. Cepumi guva atzinību atnākušo vidū. Saimnieces čakli rakstīja recepti ar apņemšanos tos gatavot arī mājās, jo izejvielas esot ļoti pieejamas.

Bija arī iespēja iegādāties literatūru par veselības jautājumiem.

Pēc veselības tēmu apskatīšanas draudzes mācītājs Imants Ģipslis prezentēja tēmu Power Point veidā – „No kurienes ļaunums?”

Pēc veselības kluba nodarbības labdarības nodaļas vadītāja Ludmila Vaņšina ar draudzes un brīvprātīgo atbalstu, kā labdarības dāvinājumu ciema iedzīvotājiem bija sagatavojusi gan vairāk kā 20 pārtikas pakas, gan lietotu apģērbus, gan lietotas mīkstās rotaļļietas. No 7 atvestajiem apģērba maisiem, palika pāri tikai 2!

Pēc aizvadītās svētdienas veselības klubā, mums bija neparasts prieks un gandarījums par padarīto, jo mēs, kluba dalībnieki, izjutām īpašu Dieva vadību dažādās organizatoriskajās niansēs. Un skaidrs ir viens, parastu dienu par neparastu var padarīt tikai kalpošana tuvākam. Un tas ir kristietības paradokss! Jo atdodot, mēs saņemam daudz vairāk.

Elīna Ģipsle

This entry was posted in Labdarība, Veselība and tagged , . Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *