„Latvijas veselības misijas” brīvprātīgie rēzekniešiem dāvina veselību

web

„Latvijas veselības misijas” brīvprātīgie rēzekniešiem dāvina veselību

Biedrības „Latvijas veselības misija” brīvprātīgie šogad organizē unikālu projektu „Esi vesels! Esi laimīgs!”, kas ir sagatavots rēzekniešiem un Rēzeknes pilsētas ciemiņiem. Projekta mērķis tēlaini runājot ir cilvēkiem atgādināt, ka ne vienmēr galvas sāpes ir jāmazina ar tableti un ūdens glāzi, bet, ka pamatā un bieži vien pietiks tikai ar otro – glāzi ūdens. Kā arī atgādināt cilvēkiem, ka ievērojot dažus dabiskus veselības principus ēdiens mums būs kā zāles, nevis zāles kā ēdiens.

24.jūlijā jau tika realizēts šī projekta pirmais pasākums – Bērnu veselības izstāde Raiņa parkā, kuru apmeklēja vairāk nekā 500 cilvēku. Šī pasākuma laikā vairāki vecāki, pedagogi un mediķi atzina, ka šādus pasākumus Rēzeknē noteikti jārīko vēl, jo tie bērniem saprotamā veidā – darbojoties pašiem un rotaļās paskaidro, kas jādara, lai es būtu vesels un laimīgs.

Nākamais tuvākais pasākums, kas tiek plānots, ir ārzemju vieslektoru lekcijas par veselības tēmām un veselības izstāde pieaugušajiem.

1.un 2.augustā visi interesenti tiek aicināti uz Medicīnas Doktora Freda Hardinga (ASV) lekcijām par tēmām: 1. Nogurums un jūsu smadzenes; 2. Kā labi izgulēties.

7.augustā notiks Veselības izstāde. 8 veselības principu stendi- darbnīcas. Veselības testi, kurus veicot apmeklētāji aicināti neēst vismaz 2 h pirms testa! Tiks veikti veselības mērījumi un sniegtas speciālistu konsultācijas.

9.un 10.augustā runās Dr. Torbens Berglands (Norvēģija), M.D. psihiatrs, psihoterapeits. Veselības lekcijas par tēmām: 1. Atkarības; 2. Depresija. Paralēli lekcijām tiks rīkotas radošas nodarbības bērniem.

Lai realizētu šo apjomīgo projektu, tika piesaistīti dažādu nevalstisko organizāciju projektu līdzekļi, kā arī ieguldīts milzīgs brīvprātīgo darbs. Tāpēc apmeklētāji šos pasākumus varēs apmeklēt un izbaudīt pilnīgi bez maksas.

Projektu „Esi vesels! Esi laimīgs!” organizē Latvijas veselības misija, savukārt, atbalsta Adventistu Rēzeknes draudze un Rēzeknes pilsētas dome.

This entry was posted in Ģimene, Lekcijas, Veselība, Ziņas and tagged , . Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *